تبلیغات
http://irancell.ir/ تمام اطلاعات درباره ایرانسل - ایرانسل هم 110دارد برای شما دوست عزیز
 
تمام اطلاعات درباره ایرانسل
*خط فقط ایرانسل*
                                                        
درباره وبلاگ

*تمام کد ها و مطالبی که باید درمورد خط اعتباری و دائمی بدانید*
مدیر وبلاگ : محمدمهدی اصغری
نظرسنجی
ایا این سایت برای کد و مطالبش خوب است؟


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

ایرانسل 110 دارد


در پی انتشار خبری در «تابناک» درباره عدم امکان شماره‌گیری تلفن‌های اضطراری سه‌رقمی توسط مشترکان ایرانسل، روابط عمومی این شرکت با ارسال توضیحاتی نوشت: احتراما به استحضار میرساند کدهای خدماتی از جمله شماره‌های 110 (نیروی انتظامی)، 115 (اورژانس) درشبكه تلفن همراه ایرانسل برای تمامی نقاط كشور تعریف شده اند، اما از آنجایی که مسیردهی و پاسخگویی به شماره‌های فوق براساس تصمیمات دارندگان كدهای خدماتی بعضاً براساس محدوده شهرستان، استان و یا منطقه بندی خاص و یا به صورت كشوری انتخاب میشود، لذا بمنظور اجتناب از تداخل، سازمانهای متولی هر كد، شماره‌های تلفن ثابتی را بعنوان شماره پاسخ دهنده متناسب با منطقه بندی مورد نظر خود معرفی می نمایند تا ارتباط كد خدماتی به آن شماره‌ها از طرف شبکه ایرانسل مسیردهی شود. ضمن آنکه در شبکه ایرانسل برقرای ارتباط با شماره‌های خدماتی اضطراری سه رقمی شامل 110، 115، 125، 113 و 112رایگان بوده و هزینه‌ای برای مشترکین در بر ندارد.

لازم به ذکر است که این شماره‌ها تنها كاربرد شناسائی در داخل شبكه را دارند و بمنظور تعیین محدوده سرویس دهی از آنها استفاده می‌شود. به عنوان مثال برای برقراری تماس مشتركی که در بین بزرگراه تهران ـ قم در حال حركت است و در بین راه نیاز به برقراری تماس با پلیس 110 و یا مركز اورژانس 115 را دارد، قبلاً مرز فیزیكی سرویس دهی پلیس 110 و اورژانس تهران با مراكز پلیس 110 و اورژانس قم توسط سازمانهای ذیربط مشخص و به ایرانسل اعلام شده تا بر اساس آن شبكه هوشمند ایرانسل بتواند با تعریف و تصمیم قبلی، درخواست برقراری تماس را به شهر و مقصد مورد نظر نزدیكتر، (به تهران و یا قم) هدایت و مسیر دهی نماید.

شایان ذکر است که مسیردهی درست تماس‌های به مقصد کدهای خدماتی، نیازمند همکاری سازمان‌های دارای کدهای خدماتی از جمله مراکز نیروی انتظامی، اورژانس، آتش نشانی و همچنین شرکت‌های مخابرات استانی میباشد. ایرانسل از کلیه سازمان‌هایی که دارای کدهای خدماتی مستقل میباشند دعوت نموده تا به منظور ساماندهی و تسهیل در برقراری ارتباط مشترکین با کدهای خدماتی، نسبت به ارائه شماره‌های معادل براساس هر کد خدماتی و با مشخص کردن منطقه جغرافیای تحت پوشش سرویس اقدام نمایند.

نوع مطلب :
برچسب ها :