تبلیغات
http://irancell.ir/ تمام اطلاعات درباره ایرانسل - اعلام جزئیات تعهدات قانونی مشترکان برای استفاده ازMMsبرای شما دوست عزیز
 
تمام اطلاعات درباره ایرانسل
*خط فقط ایرانسل*
                                                        
درباره وبلاگ

*تمام کد ها و مطالبی که باید درمورد خط اعتباری و دائمی بدانید*
مدیر وبلاگ : محمدمهدی اصغری
نظرسنجی
ایا این سایت برای کد و مطالبش خوب است؟


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

اعلام جزئیات تعهدات قانونی مشترکان برای استفاده از MMS

اعلام جزئیات تعهدات قانونی مشترکان برای استفاده از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کلیه موارد و تعهدات قانونی مشترکان تلفن همراه برای استفاده از سرویس MMS (ارسال تصویر) اپراتور دوم تلفن همراه را اعلام کرد.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران، از سایت http://www.khodkar.ir، پیش از ارائه این سرویس از سوی اپراتور دوم به مشترکان، آنها باید فرم دقیق مشخصات فردی و نشانی خود را در ثبت و هرگونه تغییرنشانی را سریعا به مراکز ثبت مشخصات اعلام کنند و در صورت سرقت یا فروش سیم‌کارت، وضعیت جدید را اطلاع دهند. بر اساس این ابلاغیه، استفاده تبلیغاتی و ارسال انبوه با مقاصد تجاری از MMS (به جز سازمان‌های تهیه کننده محتوا) ممنوع است و مشترکان نباید هرگونه پیام طبقه بندی شده‌ای را ارسال کنند.هرگونه پیامی که خدشه دارکننده امنیت ملی است، برای مشترکان ممنوع است و آنان باید از انتشار ویروس، نرم‌افزارهای مخرب جلوگیری کنند. ارسال هرگونه پیام مستهجن، تهدیدآمیز و برهم زننده امنیت اقتصادی و اجتماعی نیز برای مشترکان ممنوع اعلام شده است. در شرایط عادی نیز ارسال هر گونه پیام تبلیغاتی از سوی اپراتور برای مشترکان بلامانع فرض می شود مگر آن که مشترک عدم موافقت خود با دریافت پیام‌های تبلیغاتی را از مجاری مشخص به اپراتور اعلام نماید.بر اساس این ابلاغیه، تکالیف اپراتور نیز برای ارائه خدمات عدم تبعیض میان مشترکان و اخذ تعهدات لازم پیش از ارائه این سرویس به آنان است و همچنین اطلاع رسانی مستقیم به مشترکان و ایجاد بسترهای لازم برای استفاده مراکز فرهنگی مجازاست. علاوه بر موارد فوق، اپراتور باید شرایط لازم برای جلوگیری از انتشار ویروس و ثبت مشخصات گیرنده و فرستنده برای قابل پیگرد بودن و محدود شدن تعداد پیام‌ها را فراهم کند. پس از ارائه سرویس MMS در صورتی که مشترکین پیام نامناسب دریافت کنند می‌توانند آن را به شماره 2117 ارسال نمایند.

نوع مطلب :
برچسب ها :